Zakázková výroba


PONOŽKY | PODKOLENKY | ŠTULPNY

Vyrobíme vám ponožky už od 300 párů! Dokonce i z funkčních materiálů. A ponožky z merino vlny už od 500 párů!


Ponožky pro sportovní a oděvní značky

Vyrobíme vám ponožky a podkolenky přímo pro vaši sportovní značku nebo oděvní kolekci. Přesně podle vaší představy a zadání. 

 

Klubové a sportovní ponožky | podkolenky | štulpny

Objednejte si vlastní klubové ponožky s logem a v barvách klubu pro svůj tým a svoje fanoušky. Ponožky pleteme taky z funkčních materiálů, takže nemějte obyčejné ponožky, ale takové, co vydrží! 

 

Ponožky pro vaše fanoušky a diváky

Jste hudební skupina, zpěvák/zpěvačka, rapper nebo sportovec? Tak určitě víte, jak vaši fanoušci mají rádi oblečení s vašim jménem. Udělejte pro ně ponožky, protože ty určitě nemají. 

 

Reklamní a firemní ponožky

Veselé, netradiční, sportovní i elegantní ponožky můžete mít jako součást firemního oblečení. Nebo jako dárek pro vaše klienty či zaměstnance ponožky s logem firmy a vlastním designem. Ponožky jsou osvědčený a praktický dárek, který ocení každý a vždycky si na vás vzpomenou... "to byly ponožky od SHERPAXu, ty byly nejlepší" :-)

 

Ponožky pro lékaře, sestřičky a lékárníky

Vyrobíme vám pohodlné ponožky s volným lemem nebo s funkčními prvky. A nemusí být jenom bílé. Tyto ponožky ocení nejen lékaři, sestřičky a farmaceutické společnosti, ale také pacienti a personál zdravotnických zařízení. 

 

Chcete ponožky s vlastní značkou? Nebo jste sportovní klub či kapela a chcete ponožky pro sebe a pro své fanoušky? Nebo jste firma a chtěli byste ponožky pro své zaměstnance a zákazníky jako dárek? 

Zvládneme skoro všechno!

 

Napište nám vaši představu na e-mail 📧 prodej@sherpax.cz a klidně pošlete i obrázek. Nebo na nám zavolejte 📞725 841 418.

Kontaktní formulářSpolečnost:*

Vaše jméno a příjmení:*

Telefon:

E-mail:*

Dotaz:*

Nahrát soubor (návrh jpg./pdf., podrobný popis, atd.):

Přihlas se k odběru newsletteru ↓ Budeš vědět, jako první o slevách, akcích a co je nového.